Карта - Суха река (град) (Komuna e Thërandës)

Свят >  Европа >  Косово >  Суха река

Суха река (Komuna e Thërandës)

Суха река е град в Косово, административен център на община Суха река. Населението на града през 1991 година е 10 497 души. 
Авторско право  Уикипедия

Карта - Гугъл

Географска ширина / Географска дължина : 42° 21' 0" N / 20° 51' 0" E | Часова зона : UTC+1:0 / UTC+2 | Валута : EUR  

Административна единица

Град, Село,...


Facebook

 mapnall@gmail.com